روابط عمومی

صفحه اصلیروابط عمومی

در آژانس بازاریابی فول-سرویس نیوویژن، افتخار داریم یکی از مهم‌ترین خدمات خود را به شما معرفی کنیم: ارتباطات و روابط عمومی. برقراری روابط موثر با ذینفعان داخلی و خارجی مجموعه شما شاید از تاثیرگذارترین رویکردهای امروزی است. واحد ارتباطات ویژن دارای بخش‌هایی نظیر بخش مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها (CSR) یا همان Corporate Social Responsibility است. این بخش در تعامل از نزدیک خود با سهامداران و جامعه هدف شما استراتژی و تاکتیک‌های تاثیر گذار با هدف کسب اعتبار اجتماعی و ایجاد تصویر بهتری از برند به جامعه ارائه دهند. واحد ارتباطات ویژن با در نظر گرفتن جنبه‌های جنبه‌های مختلف جامعه مثل اقتصاد، اجتماع و محیط‌زیست استراتژی CSR ای که در روند کسب‌وکارتان اثر مثبتی بر روی جامعه و محیط خواهد گذارد تدوین و منبع خوبی برای بهبود روابط عمومی مجموعه شما خواهد بود.

مدیریت ارتباط با مطبوعات و رسانه ها، مهندسی ارتباط پایدار با مخاطبان، مدیریت روابط عمومی در شرایط بحران، جریان‌سازی رسانه‌ای با هدف شناساندن برند به مخاطبان، رصد و پایش اخبار و مدیریت افکار عمومی، طراحی و اجرای کمپین‌های وفادارسازی، برگزاری رویدادهای مختص اصحا رسانه، مدیریت بحران و مدیریت ارتباطات تجاری از دیگر بخش‌های واحد ارتباطات ویژن است.

یک – ارتباط با اصحاب رسانه

تأثیرگذاران در دنیای رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی نقش بسیار مهمی ایفا می‌کنند. ما با استراتژی‌های مناسب و همکاری با تأثیرگذاران معتبر و مرتبط، اینفلوئنسرهای هم‌راستا با هویت برند شما و ماهیت توانمندی‌های کسب‌وکارتان را برای شما پیدا کرده و شما را تا تبدیل شدن به نیرویی تأثیرگذارتر بر مخاطبان قدیمی و جدید هدایت می‌کنیم.

دو – کنفرانس مطبوعاتی

برگزاری کنفرانس‌های خبری، یک روش مؤثر برای جلب توجه رسانه‌ها و انتشار خبرهای دلخواه کسب‌وکار است. ما با تجربه و مهارت خود در برگزاری کنفرانس‌های خبری، به شما کمک می‌کنیم تا مخاطب اخبار مربوط به برند شما را به بهترین شکل در رسانه‌های محبوب خود بیابد.

سه – مسئولیت اجتماعی (CSR)

مسئولیت اجتماعی فرآیندی است که برند نسبت به جامعه و محیط اطراف خود تسهیلاتی ارائه می‌دهد. تیم ارتباطات ما با طراحی استراتژی‌های مسئولیت اجتماعی مختص برند شما و در بلند مدت به شما کمک می‌کند تا تصویر و ذهنیتی مثبت از برند در قلب و ذهن مخاطب ماندگار شود.

چهار – مدیریت بحران

هر سازمانی ممکن است به دلایل بسیار پیش‌بینی نشده‌ای، با بحران‌ مواجه شود. تیم ارتباطات ما در بحران شما را همراهی می‌کند تا در مواجهه با بحران‌، اعتبار و اعتماد نسبت به برند حفظ شود.

در نیوویژن ما مفتخریم که خدمات ارتباطات درون و برون سازمانی را تاکنون با شبکه‌ای بیش از پانصد خبرنگار و فعال رسانه در حوزه‌های اقتصادی ارائه داده‌ایم. برگزاری کنفرانس‌های خبری و مسئولیت اجتماعی همراه با سناریوسازی برای مدیریت بحران، ما با استراتژی‌های خلاقانه و حرفه‌ای، شما را در ایجاد روابط موثر با مخاطب همراهی می‌کنیم.