برنامه‌ریزی رسانه

صفحه اصلیبرنامه‌ریزی رسانه

بازاریابی موثر نیازمند یک استراتژی جامع رسانه‌ای است که از طریق کانال‌های مختلف، مخاطب هدفتان را تحت تاثیر قرار دهد. به عنوان یک آژانس بازاریابی فول-سرویس، نیوویژن اهمیت رسانه را می‌داند (می‌دونیم! چون بیش از ۲۵ ساله – یعنی یک چهارم قرن – با رسانه‌دارها کار کردیم و سروکله زدیم!). و با خدمات مدیریت رسانه که شامل بسترهای محیطی، دیجیتال، تلویزیون و رسانه‌های جدید می‌باشد، و به شما نشان خواهیم داد چگونه تجربه ما می‌تواند کمک‌تان کند تا متمایز شوید.

یک – مدیریت رسانه‌های محیطی

رسانه‌های محیطی شامل کانال‌های مختلف آفلاین است که به شما امکان برقراری ارتباط با مخاطبانتان را می‌دهد. این خدمت شامل تابلوهای بیرونی، تبلیغات ترانزیتی، حامی شدن (اسپانسرشیپ: Sponsorship) رویدادها و مواردی از این دست می‌شود. متخصصان مدیریت رسانه ما تحقیقات جامعی را انجام می‌دهند تا مکان‌ها و فرصت‌های استراتژیک بازار هدف شما را شناسایی کنند. با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه محیطی، به شما کمک می‌کنیم تا نقطه‌ی تماس برجسته‌ای برای برندتان ایجاد کنید (و لزومی نداره که حتما رسانه دار باشیم، هرچند که اونم داریم!) که توجه مخاطبان را جلب کند و مشارکت را بالا ببرد.

دو – مدیریت رسانه‌های دیجیتال

در عصر دیجیتال امروزی، حضور آنلاین برای هر کسب‌وکاری حائز اهمیت است. خدمات مدیریت رسانه دیجیتال ما شامل ساخت یک استراتژی دیجیتال مبنی بر ارزش های برند شمااست و از طریق کانال‌های آنلاین مختلف (با تجربه‌مون یه کاری می‌کنیم از جلوی چشم مخاطب دور نشید!) از جمله رسانه‌های اجتماعی، موتورهای جستجو، تبلیغات کلیکی و بازاریابی محتوا به مخاطب هدفتان برسد. با شما همراه هستیم تا دسترسی دیجیتال مخاطب به کسب و کار شما ممکن شود.

سه – مدیریت رسانه تلویزیون

تلویزیون همچنان یک رسانه قدرتمند برای دسترسی به یک جمعیت گسترده است. تیم مدیریت رسانه ما برنامه استراتژیک رسانه تلویزیونی شما را براساس هدف و جمعیت هدف شما ارائه می‌دهد (نیوویژن از آژانس‌هاییِکه با انتخاب پلن‌هاش حضوری موثر  در صدا و سیما داشته!) از انتخاب شبکه‌ها و برنامه‌های تلویزیونی مناسب گرفته تا مذاکره شرایط خرید رسانه مطلوب، پیام برند شما را در زمان مناسب به مخاطب می‌رسانیم.

چهار – مدیریت رسانه‌های جدید

محیط رسانه‌ای پویایی که همواره در حال تغییر است، فرصت‌های جذابی را از طریق رسانه جدید برای شما به ارمغان می‌آورد. خدمات مدیریت رسانه ما با تجربه بین‌المللی و همراه با آخرین فناوری‌های روز (این امکان رو هم داریم که اگر تکنولوژی خاصی رو خاستید براتون وارد کنیم!)، رسانه‌های جدیدی (شامل بازاریابی تأثیرگذار، تبلیغات پادکست (Podcast)، خدمات استریمینگ (Streaming)، واقعیت مجازی (Virtual Reality)) برای شما خلق می‌کند. با بهره‌گیری از این رسانه‌های جدید، مخاطب شما را پیشرو قلمداد می کند و اعتماد به برند را افزایش می دهید و از رقبا پیشی خواهید گرفت.

چرا نیوویژن را برای مدیریت رسانه انتخاب کنید:

چرا نیوویژن را برای مدیریت رسانه انتخاب کنید:

  • تخصص: تیم مدیریت رسانه ما از تجربه حرفه‌ای برخوردار است و نکات ریز هر بستر رسانه‌ای و چگونگی بهینه‌سازی کمپین‌ها را درک می‌کند.
  • رویکرد جامع: ما با رویکردی جامع در مدیریت رسانه عمل می‌کنیم و اطمینان حاصل می‌کنیم که ارتباط بین کانال‌های مختلف را به صورت سازگار و مؤثری به اجرا بگذاریم.
  • داده‌محوری: تصمیمات ما بر اساس داده‌ها و تحقیقات ژرف بازار انجام می‌شود که به ما امکان می‌دهد کانال‌های رسانه‌ای مؤثرتر را شناسایی و عملکرد کمپین‌ها را بهینه‌سازی کنیم.
  • سفارشی‌سازی: ما خدمات مدیریت رسانه را بر اساس هویت برند منحصربه‌فرد شما، مخاطبان هدف و اهداف بازاریابی سفارشی می‌کنیم تا پیام شما با مشتریانتان همخوانی داشته باشد.
  • تمرکز بر نتایج: اصلی‌ترین هدف ما تحقق نتایج ملموس برای مشتریانمان است. ما به طور مداوم عملکرد کمپین‌ها را نظارت کرده و تجزیه و تحلیل می‌کنیم و با تنظیمات جدید مبتنی بر داده، بهبودهایی انجام می‌دهیم تا به نتایج بهتر برسیم.

تبلیغات یعنی رسانه و برعکس. دو روی یک سکه هستند. ورود کسب‌وکار به هر یک از این دو جهان به معنای حضوری تمام عیار در جهان دیگر است. بنابراین زمانی که از استراتژی و برنامه‌ریزی تبلیغاتی برای یک کسب‌وکار صحبت می‌کنیم، در واقع از امکانات متنوع و تخصصی رسانه که هر کدام قابلیت‌ها و تاثیرات خاص خود را دارند، صحبت به میان می‌آوریم. در واحد رسانه ویژن سه حوزه برنامه‌ریزی و تجزیه و تحلیل رسانه‌های تبلیغاتی، اسپانسرینگ و تبلیغات محیطی را به‌طور کامل پوشش می‌دهیم تا بسته به کارکرد هریک از این سه حوزه و در تناسب با خواسته‌ها و نیازهای شما، بتوانیم اجرایی کامل و فراگیر از کمپین تبلیغاتی 360 درجه داشته باشیم. مدیریت رسانه موثر برای به حداکثر رساندن حضور و تعامل برند در بسترهای محیطی، دیجیتال، تلویزیون و رسانه‌های جدید ضروری است. به عنوان یک آژانس بازاریابی فول-سرویس، نیوویژن با تخصص و در اختیار داشتن منابع لازم برای توسعه یک استراتژی رسانه‌ای جامع و منطبق با اهداف کسب‌وکار شما آگاهی از برندتان را افزایش می دهد (نتیجه‌های معناداری از ما خواهید گرفت!) امروز با ما تماس بگیرید تا تلاش‌های بازاریابی خود را به سطح جدیدی ارتقا دهید!