برگزاری رویداد

صفحه اصلیبرگزاری رویداد

همین که شما در این صفحه هستید نشان می‌دهد که اهمیت تمایز در برگزاری یک رویداد بی‌نظیر برای شما دغدغه است. خواه یک کنفرانس مطبوعاتی باشد، یا معرفی یک محصول در نمایشگاه یا جشنواره‌ای خاص، رویدادهای مناسب (تولدهاتون رو به ما بسپرید!) می‌توانند برند شما را به سطحی بالاتر ببرد و تجربه‌ای ویژه‌ برای مخاطب ایجاد کند.

در نیوویژن، ما در برنامه‌ریزی و مدیریت رویدادها تخصص داریم (تا حالا بالای ۲۰۰۰ ایونت برگزار کردیم!) و مطمئن می‌شویم که رؤیای شما بی‌عیب و نقص واقعی شود. در ادامه روند برگزاری یک ایونت که چگونه تیم ما اهمیت رویداد شما را در یک بهره‌برداری کامل با استفاده از فرصت‌ها و ابزارهای موجود رقم می‌زند را توضیح می‌دهیم (تا آخرش رو بخون حالش رو ببر!).

رویکرد نیوویژن در مدیریت جامع رویداد

رویداد به شما امکان می‌دهد تا برند خود را به نمایش بگذارید، با مشتری ارتباط بگیرید و هیجانی در سازمان خود ایجاد کنید. نیوویژن با دقت در جزئیات و داشتن تجربه برگزاری بیش از هزاران ایونت (این فرصت را به برندت بده که بدرخشی!) رویدادتان را براساس اهداف شما برگزار می‌کند. تیم ما متشکل از برنامه‌ریزان حرفه‌ای و بین‌المللی رویداد است که با توجه به بودجه و خروجی‌های مورد نظرِ شما مراحل کار از توسعه ایده اولیه تا اجرای کم!‌عیب در کنار شما خواد بود.

رویداد شما شخصیت برند شماست (با ما تجربه‌ات رو بساز!).

در ادامه برخی از مراحلی که با ما طی خواهید کرد را معرفی می‌کنیم.

یک – طراحی و اجرای تجربه

با شما همکاری می‌کنیم تا مفهوم رویداد را به نحوی طراحی کنیم که با برند شما هماهنگ شود و با مخاطب هدف شما رزونانس پیدا کند. در این انواع راه‌حل‌ و سرگرمی‌های جدید شامل سمپلینگ، پروموشن محصول جدید، تا معرفی بسته‌ی هویت برند شما، بازاریابی چریکی یا گوریلا مارکتینگ (Guerilla Marketing) تا فلش ماب (Flash Mob) را پیشنهاد خواهیم کرد.

دو – مدیریت تامین‌کنندگان

شبکه‌ای گسترده‌ از تامین‌کنندگان قابل اعتماد به ما این امکان را داده است تا در بهترین مکان‌ها، خدمات کیترینگ، تجهیزات صوتی-تصویری و سایر عناصر ضروری را برای همه نوع مخاطب ممکن کنیم.

سه – لجستیک و اجرا

ما مدیریت همه‌ی زیرساخت‌ها از جمله مدیریت ثبت‌نام، حمل و نقل، کارکنان رویداد و هماهنگی در محل را به عهده می‌گیریم تا تجربه‌ای بدون استرس در روز رویداد را داشته باشید.

چهار – ارتباطات رویداد

امکان پوشش گسترده رویداد شامل کمپین‌های شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی و دیجیتالی، و ارتباط با اصحاب رسانه و شبکه‌ی گسترده‌ای از خبرگزاری‌ها را نیز خواهیم فراهم خواهیم کرد (براتون می‌ترکونیم!).

پنج – ارزیابی پس از رویداد

ما به بهبود مستمر اعتقاد داریم و تیم ما هر رویداد را پس از برگزاری به دقت ارزیابی می‌کند تا فاکتورهای موفقیت را سنجیده، نقاط قوت و ضعف را شناسایی و بازخورد ارزشمندی را جمع‌آوری کند.

پنج – ارزیابی پس از رویداد

  • تخصص: تیم متعهد ما از برنامه‌ریزان رویداد با تجربه و خلاقیت بسیار، مطمئن می‌شود که رویداد شما از بقیه متمایز می‌شود(تجربه‌ی بین‌المللی ما رو هیشکی نداره!).
  • دقت به جزئیات: همه جزئیات را برنامه‌ریزی و اجرا می‌کنیم تا جایی که هیچ خطایی (اگه چیزی پیدا کردی روی ایونت مجانی حساب کن!) وجود نداشته باشد.
  • سفارشی‌سازی: ما درک می‌کنیم که هر برند/ مشتری منحصر به فرد است و خدمات خود را براساس هویت وی سفارشی می‌کنیم.
  • مدیریت صفر تا صدی: از طراحی تا پایان، تیم ما همه جزئیات را مدیریت می‌کند تا شما بتوانید با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و به اهداف رویداد خود دست یابید.

رؤیای شما را به واقعیت تبدیل می‌کنیم (این اجازه رو به ما بده!) و تجربه‌های به یادماندنی را به شما هدیه خواهیم داد تا از دیگران متمایز شوید. با ما تماس بگیرید تا برگزاری یک رویداد واقعی را تجربه کنید!