درباره آژانس

صفحه اصلیدرباره آژانس

آژانس فول‌سرویس مارکتینگ و تبلیغاتِ “نیو‌ویژن”، پس از تاسیس در سال 1384 با حضور متخصصین تبلیغات کشور موفق به جذب مشتریان داخلی و بین‌المللی شد. از جمله مشتریان بین‌المللی آژانس نیوویژن برند LG Electronics بود  که از سال 1384 کلیه خدمات بازاریابی و تبلیغات خود در ایران را به “نیوویژن” برون‌سپاری کرد. در طول سالیانی که ال‌جی در بازار ایران حضور داشت نه تنها از  رقبای ژاپنی خود پیشی گرفت بلکه ایران، برای ال‌جی، اولین و تنها کشوری شد که در آن نزدیک‌ترین رقابت را با سامسونگ داشت  و در برخی از رده‌های محصولی از آن نیز پیشی گرفت.

در طول سالیان، نیوویژن در کنار برندهای ایرانی، به برندهای خارجی دیگری نظیر، مورفی‌ریچاردز، آلفارومئو و …  نیز خدمات بازاریابی و تبلیغات را ارائه کرده و تا زمان حضور برندها در ایران تجربه خوبی در زمینه برند و بازاریابی برایشان رقم زده است.

هم‌اکنون پس از تغییرات مدیریتی و ترکیب سهامداری نیوویژن خود را آماده انجام پروژه‌ها مطابق با استانداردهای بین‌المللی کرده است و آمادگی همکاری با برندهای ایرانی و خارجی در داخل و خارج از ایران را دارد.

ماموریت

  • توانمندسازی کسب‌وکار‌ها و افراد برای برقراری ارتباط موثر با مخاطبان‌شان
  • تعمیق ارتباط برند با مخاطب از طریق طراحی و اجرای استراتژی ارتباطی یکتا، یکپارچه و اثربخش

چشم انداز

چشم انداز نیوویژن تبدیل شدن به مرجع طراحی و اجرای پروژه‌های بازاریابی و تبلیغات اثربخش برای برندهای ایرانی و بین‌المللی است.